Розмальовки Танки


Розмальовки Танки присвячені потужним бронемашинам на гусеничному ходу. Зображення масштабної броньованої техніки призначені для хлопчиків. Висока прохідність і маневреність, вогнева міць і захищеність – головні достоїнства цього бойової зброї. Вперше танки з’явилися на полях битв за часів першої світової війни. На наших розмальовках можна побачити БТР, БМП, Т – 34, важкі, легкі і середні зразки озброєння. Комп’ютерні ігри, читання літератури, колекціонування моделей бойових машин – улюблене заняття юних генералів.

Під час першої світової війни для придушення сил супротивника і більшої маневреності на полі бою англійцями був проведений перший у світі танк. Для того часу це була досить таки страхітлива і грізна машина з високою прохідністю, гарною захищеністю і з завидною вогневої міццю.

Великий поштовх розвитку танкобудування стався під час другої світової війни. Разом з розвитком танкобудування доводилося міняти тактику ведення бою. Фашистські війська на початку війни продемонстрували спосіб, як у дуже короткі терміни розбити оборону противника. Найвідоміше танкова битва під час другої світової було під Курськом, де радянські війська проявили хоробрість і стійкість.

Хлопчикам дуже цікава військова тематика, тому пропонуємо вам завантажити або роздрукувати розмальовки Танків і дати їх вашому хлопчикові, він буде радий прикрасити який-небудь БТР, БМП або важкий танк в різні кольори або зробити свого тата або дідуся листівку на 23 лютого.