Розмальовки Осінь


У розділі Розмальовки Осінь ми розмістили велику кількість розмальовок із зображенням красивого, але для багатьох трохи сумного пори року – осені. Осінь – це, звичайно ж, останні теплі дні в році, золотиста листя заворожливої краси, багатий урожай овочів, фруктів і грибів, затяжні похмурі дні, затишні вечори в колі близьких і рідних…

Перший осінній місяць, вересень, часто буває досить теплим, але все ж відчувається подих осені вже цілком виразно. Трава і листя активно набувають жовтого забарвлення, нічні температури дуже низькі щодо літніх, і сонце сідає значно раніше. І все ж вересневі дні багаті найчастіше наповнені сонячним світлом і теплом, що не може не радувати дітвору, адже можна продовжувати годинами веселитися і пустувати на вулиці з друзями.

У жовтні завжди настає справжня осінь. Дерева втрачають листя, а дощі носять постійний характер. Багато птахи збираються в зграї і відлітають у теплі краї, їх косяки можна помітити, подовгу дивлячись у небо на відкритому просторі. Для тварин жовтень – саме час запасатися харчами на зиму. А для дітей – змінити активні вуличні забави на більш спокійні заняття в теплій домашній обстановці, наприклад – розфарбовування розмальовок Осінь, скачати і роздрукувати які вони можуть самостійно, адже алгоритм дій дуже простий.

Останній осінній місяць, листопад, холодний і похмурий. Найчастіше саме в листопаді землю вкриває сніг, а на зміну теплолюбних птахів прилітають снігурі та інші зимові пернаті створення.