Розмальовки Монстр Хай


Розмальовки Монстр Хай (Школа Монстрів) – це замальовки серії ляльок, прообразами для яких послужили різні персонажі з фільмів жахів і фантастичних кінофільмів. У кожного з Монстр Хай є своя власна історія життя, друзі, домашні тварини. В даний час під маркою Монстр Хай випускаються найрізноманітніші товари, які ви легко можете придбати в магазині, в тому числі і розмальовки Монстр Хай.

Френкі Штейн – донька знаменитого Франкінштейна, вона зовсім молода, дуже ввічлива та привітна. Відчуває деякі труднощі в спілкуванні з оточуючими, так як ще зовсім не досвідчена. У Френкі дуже цікава зовнішність: один її очей блакитний, а інший – зелений, довгі чорно-білі волосся покривають її плечі, а шкіра має блідо-зелений відтінок. Її звати собачку Ватзит. Розмальовки Френкі Штейн з Монстр Хай напевно виявляться привабливими як для дівчаток, так і хлопчиків.
Дракулаура є дочкою Дракули, але вона зовсім не схожа на батька. Виду крові вона не виносить, веде вегетаріанський стиль життя, що безсумнівно нас радує. Але деякі характерні вампірські риси їй все ж притаманні: вона не може знаходиться під сонячними променями і не відбивається в дзеркалі. Мила родимка у формі сердечка прикрашає дівчатко, а чорно-рожеві волосся доповнюють милий образ. У Дракулауры є летюча мишка по імені Чудовий Граф.
Клодін Вульф – дочка вселяє жах Перевертня. Це модна і сталева молода дівчина, яка є подругою Дракулауры. Клодін має свою мрію – досягти великих висот у світі моди, і ми сподіваємося, що їй це вдасться. Її домашня тварина – кошеня Півмісяць. Розмальовки з Клодін Вульф з Монстр Хай напевно принесуть задоволення будь-якій дівчинці.
Клео де Ніл — доча Мумії. Владна і егоїстична модниця, іноді може бути нестерпним, однак, з часом Клео стала м’якше і добріше. У неї чорне волосся з золотими пасмами, шкіра кольору кави з молоком, вузькі блакитні очі і алмаз на обличчі.
Гулія Йелпс — дочку Зомбі. Як і всі зомбі вміє говорити тільки на «зомбийском» мовою звучить як стогін і мукання. При цьому є володаркою неабиякого інтелекту, і вважається найкращою ученицею в школі монстрів.
Дьюс Горгон — син Медузи Горгони. Капітан в шкільній команді з «Каскетболу». Захоплюється скейтбордингом і любить готувати. Дуже дружелюбний і володіє великою кількістю друзів.

Як можна розфарбувати розмальовку Монстр хай