Розмальовки Літо


У розділі розмальовки Літо зібрані картинки із зображенням самого теплого і всіма улюбленого пори року – літа. Хоча літні місяці і асоціюються з жарким сонцем, великою кількістю зелені і квітів, все ж кожен з них має свої особливості. Так, червень характеризується розквітом життєвої енергії в природі: дерева вкриті густими кронами соковитих зелених листя, в полях можна збирати скоростиглий урожай, смачні ягоди готові порадувати дітлахів своїм довгоочікуваним неповторним смаком.

Липень – медіана літа. 22 липня відзначається день літнього сонцестояння, а ніч є найкоротшою в році. Вдень зазвичай буває дуже жарко, і люди з нетерпінням чекають освіжаючого дощу, ніж як раз таки багатий липень. А скільки радості приносить дітям змінює дощ веселка! Здається, ніби добрий чарівник розмалював небо чудовими яскравими фарбами, а побувати в його ролі може кожен малюк, взявши в руки фарби і розмальовки з розділу Літо з зображенням веселки.

Серпневі дні, як правило, не такі палкі, але все ще по-літньому теплі і сонячні. Ночі стають помітно свіже, ненав’язливо нагадує про наближення холодів. Вже з середини місяця частину листя на деревах набуває жовтий колір і опадає, деякі птахи відлітають на південь, а дітлахи починають готуватися до школи. А скоротати непогожі вечора хлопцям допоможуть розмальовки про Літо, залишаючи на душі приємне тепло і веселий настрій!