Розмальовка Весна


Розділ Розмальовки Весна містить в собі велику кількість розмальовок на тему дуже довгоочікуваного після довгої холодної зими пори року – весни! Навесні вся природа пробуджується, тане обридлий сніг, снігопади змінюються дощами, на деревах набухають бруньки, повітря стає теплішим, а в ясні погожі дні сонячні промені радують нас своїм майже літнім теплом. Весна – це пора кохання, радості, надій, оновлень.

Навесні багато звірі пробуджуються після сплячки і починають займатися облаштуванням житла та закладом потомства. Так і люди – часто саме навесні з’являються сили і бажання на реалізацію давніх планів, хтось нарешті зважується змінити роботу, хтось затіває ремонт, хтось відправляється в подорож. Весна дає заряд енергії та позитивний настрій думок, дарує рішучість і сміливість, і цим вона прекрасна! Ми сподіваємося, що розмальовки Весна подарують вам гарний настрій незалежно від того, яка погода за вікном.

Існує безліч цікавих прикмет про Весну. Наприклад, у народі кажуть, що якщо Весна наступає дуже рано, то літом слід чекати більше похмурих дощових днів, ніж теплих і сонячних. Якщо сніг шорсткий – осінь буде багатий урожай на полях, якщо гладка – навпаки. Якщо з дахів звисають довгі витягнуті бурульки – літо прийде нескоро.